KORONA POLSKI, książeczka Korona Polski, odznaka Korona Polski, Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, Korona Karpat, Korona Alp, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, idę w góry, Polska turystyka, PTTK, PTT, schronisko góra, strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem ...
free portfolio site templates

© Copyright Korona Polski & CS & RK 2020 - All Rights Reserved

Panteon Zdobywców Korony Polski

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień złoty 

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆ ROKOdznaka nr
Lubomir KarpińskiRawa Mazowiecka2020001/05/2020
Roman K.Trzebinia2020002/08/2020
Wioletta SignerskaGrudziądz2020003/09/2020
Karol KocińskiGniewkowo2020004/09/2020
Stanisław JachymSobolów2020005/10/2020
Anna Bukowska-BogaczSobolów2020006/10/2020
Michał MielniczukWarszawa2020007/11/2020
Anna MielniczukHenryków-Urocze2020008/11/2020
czekamy na Ciebie12.11.2020
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień srebrny

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆROK
Lubomir KarpińskiRawa Mazowiecka2020
Zbigniew KowalczykBolesławiec2020
Arkadiusz DrewnickiKolbuszowa2020
Anna MielniczukHenryków-Urocze2020
Michał MielniczukWarszawa2020
Roman K.Trzebinia2020
Anna WiktorAndrychów2020
Michał WiktorAndrychów2020
Karol KocińskiGniewkowo2020
Wioletta SignerskaGrudziądz2020
Antoni KubikPszczyna2020
Teresa ŁukowMiędzylesie2020
Krzysztof PelcOświęcim2020
Mirosław NowakTurza Śląska2020
Stanisław JachymSobolów2020
Anna Bukowska-BogaczSobolów2020
2020
2020
2020
czekamy na Ciebie12.11.2020
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień brązowy

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆROK
Ewa A. P.Tychy2020
Antoni KubikPszczyna2020
Roman K.Trzebinia2020
Marcin Buraczyński
Smolec2020
Monika BuraczyńskaSmolec2020
Andrzej KuśnierzRacibórz2020
Dariusz HerokRybnik2020
Lubomir KarpińskiRawa Mazowiecka2020
Krzysztof MarganPrusice2020
Daniel JędrzejewskiNowa Wieś Rzeczna2020
Michał WiktorAndrychów2020
Anna WiktorAndrychów2020
Teresa LukowMiędzylesie2020
Janusz WierzbickiSkwierzyna2020
Zdzisław MatyjaBieruń2020
Czesław WodeckiWodzisław2020
Piotr KaczmarekŁowicz2020
Przemysław KulikowskiTychy2020
Sławomir ManikowskiKędzierzyn-Koźle2020
Szymon KucharskiPoznań2020
Marta KucharskaPoznań2020
Krzysztof BułkaPorąbka2020
Bożena TruszkowskaPorąbka2020
Sylwia GiżyckaDzierżoniów2020
Ewa KłosowskaTuchola2020
Krzysztof LorbieckiTuchola2020
Stefan BrzeźnyPawłowice2020
Kajetan SucheckiKatowice2020
Lech  MierzwińskiJelenia Góra2020
Stanisław JachymSobolów2020
Anna Bukowska-BogaczSobolów2020
Andrzej PożogaKielce2020
Bogusława PożogaKielce2020
Marcin KomarskiWrocław2020
Dorota KomarskaWrocław2020
Zbigniew KowalczykBolesławiec2020
Rafał SochaSwarzędz2020
Wojtek GolisŁódź2020
Piotr BogowiczWarszawa2020
Kazimierz JanotaJastrzębie Zdrój2020
Krzysztof PelcOświęcim2020
Dariusz BrzeźniakGliwice2020
Leszek OmelakSzczecin2020
Agnieszka OmelakSzczecin2020
Arkadiusz DrewnickiKolbuszowa2020
Krzysztof SzumielewiczSuchedniów2020
Michał MielczukWarszawa2020
Anna MielczukHenryków-Urocze2020
Czesław FurmanekJasło-Trzcina2020
Ryszard ChmuraWarszawa2020
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień brązowy

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆROK
Mirosław BawolskiGóra/Leszno2020
Maciej Obcowski
Warszawa2020
Krzysztof SzyińskiJaworzno2020
Ewa BarzałGdańsk2020
Damian BarzałGdańsk2020
Aneta KołodziejskaMąchocice Kapitulne/Masłów
2020
Grzegorz KołodziejskiMąchocice Kapitulne/Masłów 2020
Tomasz DeptułaWarszawa2020
Krzysztof GregorczykBielsko-Biała/Jaworze
2020
Marlena JarczewskaNowy Tomyśl2020
Wioletta SignerskaGrudziądz2020
Karol KocińskiGniewkowo2020
Beata Stępień-Jaszowska
Niemcz2020
Krzysztof JaszowskiNiemcz2020
Kajetan RzezińskiIława
2020
Sebastian BiełuńskiWrocław2020
Sylwia ZastrzeżyńskaJaworzno2020
Dariusz ZastrzeżyńskiJaworzno2020
Jan SucheckiBojanowo2020
Zygmunt BrodniewiczSkarżysko Kamienna2020
Ewa Pytlarz-OzgaPietrzykowice2020
Mirosław NowakTurza Śląska2020
Krystian GolińskiCzchów2020
Waldemar JaworskiSosnowiec2020
Henryk GutkowskiKraków2020
Urszula GutkowskaKraków2020
2020
2020
2020
czekamy na Ciebie12.11.2020
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości