Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, Polska turystyka, GOPR, PTTK, PTT, idę w góry... , strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem
simple website maker

© Copyright Korona Europy & CS & RK 2020 - All Rights Reserved

Klub Zdobywców Korony Europy - Klubowicze

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIALICZBA ODZNAKBLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA
KGŁE
Ewa A. P.Tychy201910
srebrnabrązowa2*brązowabrązowabrązowabrązowa
Władysław K.Tychy2019-------
Roman K.Trzebinia201915srebrnabrązowabrązowa_srebrnasrebrna_brązowasrebrna_brązowabrązowa
Andrzej Koczur Międzyświeć20195popularnapopularnabrązowa_srebrna---
Łukasz Kornatka Knurów201912srebrnabrązowasrebrna_srebrnasrebrna_brązowa--
Ewa Krakowiak
Nowa Sól2019-------
Andrzej Kuśnierz
Racibórz20193brązowapopularna----
Mateusz Bochenek Mieroszów20191popularna-----
Jarek Sobota Wrocław20191popularna-----
Alan Kowalczyk Warszawa2019-------
Grzegorz Urgacz
Gdańsk20194mała_złota-----
Michał Mielniczuk Warszawa20192popularnapopularna----
Dariusz Schuppik Zabrze20191popularna-----
Maria Bończek
Poznań20191popularna-----
Anna MielniczukWarszawa20191popularnapopularna----
Joanna Pabis-RomańczykGorlice20193popularnapopularnabrąz---
Grzegorz PodkulPustyny20194mała_złota-----
Wilchelm PieszkaSkoczów20193popularna-2*brązowa---
Dariusz BrzeźniakGliwice20202popularnapopularna----
Marcin Buraczyński
Smolec2020-------
Monika Buraczyńska
Smolec2020-------
Żaneta Byczkowska
Skierniewice2020-------
Adrian Byczkowski
Skierniewice2020-------
Sylwester Markowski
Dąbrowa Górnicza2020-------
Tomasz WarachimWrocław2020-------
Szymon Kucharski
Poznań2020-------
Marta KucharskaPoznań2020-------
Andrzej Zawacki
Wołomin2020-------
Wojciech Golis
Łódź2020-------
Bartosz Golis
Łódź2020-------
Tomasz NowakZakrzewo20204brązowabrązowa----
Antoni NowakZakrzewo20203brązowapopularna----
Robert JanikDzierżoniów2020-------
Urszula ŹródłowskaSiemianowice Śląskie20203brązowapopularna----
Adriana SeńkowPrudnik20206brązowabrązowa-srebrna--
Tomasz KowalikTrzebinia20204popularnapopularna2*brązowa---
Kazimierz JanotaJastrzębie Zdrój20203popularna-2*brązowa---
Piotr
Stukan
Horyniec
Zdrój
20201popularna-----
Jacek
Łapiński
Łódź20206srebrnasrebrna----
Michał
Marczyk
Łódź2020-------
Beata
Herman
Katowice2020-------
Mirosław
Pietruszka
Iłża2020-------
Mariusz
Buczek
Kłaj20202--2*brązowa---
Waldemar
Jaworski
Sosnowiec2020-------
Artur
Hasior
Krasne
Potockie
2020-------
Monika
Wasiek
Gniezno2020-------
Peter
Dunajcik
Bratislava202024duża złotamała złota2*srebrna2*mała złota2*brązowasrebrna
Krzysztof
Mrozowski
Katowice2020-------
Rafał
Socha
Swarzędz2020-------
Grzegorz
Królak
Biery,
Świętoszówka
2020-------
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIALICZBA ODZNAKBLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA
KGŁE
Maciej
Głów
Kraków2020-------
Grzegorz
Kowalski
Olsztyn20203srebrna-----
Zygmunt
Brodniewicz
Skarżysko-
Kamienna
2020-------
Zbigniew
Gębka
Katowice2020-------
Krzysztof
Lis
Ostrów
Wielkopolski
2020-------
2020-------
--2020-------
--2020-------
--2020-------
--202012.09------
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości